Jdi na obsah Jdi na menu
 


Externí fotogalerie z farmičky najdete  ZDE.

 

3/20 - na Horse gangu dějí se věci. Koňských kamarádů už je deset, samé blondýny a ryzáci. 

 

4/19 - Stáj dostala nové jméno: Horse gang a rozrostla se o nové kamarády ze světa koní i lidí :-) přibyla nové kobylky, jmenovitě Anna, Princezna a Abygail.

1/18 - Od března minulého roku máme tři nové členy stáje. Minihorse Jackýska, Desperáda a shetlenda Odina. S minihorsíky se k nám navrátila jedna z bývalých jezdkyň ranče sen Mery, Hanička :-) Ve světě nasbírala mnoho cenných zkušeností, které s láskou rozdává u nás dál. Kluci chupatí se prvních pár měsíců seznamovali a poměrně drsně si vyměňovali názory, nyní jsou z nich však kamarádi. Daisy se přestěhovala na konci léta zpět do Bánova. Z říše lidí k nám přibyly nové kamarádky, které se o koníky chodí starat, jmenovitě Eliška, Vaneska, Lucinka, Danielka a Kačenka. 

7/17 - Léto je v plném proudu a nás čeká velká aktualizace stránek :-) Anubis se na podzim vystřídal s Daisy, která je u nás moc spokojená a od dubna u nás bydlí tři noví mini kamarádi. Šampion minihorse Jack, shetlandský pony Odin a pony Desperádo. Taky lidská tlupa se rozrostla o majitelku Jacka a Odina Háňu a dvě malé kamarádky Vanesu a Elišku :-)

11/16 - Podzim hýří barvami, všichni koníci jsou na zimu skvěle připraveni :-) Koťátka povyrostla, stejně tak nejnovější člen rodiny, budoucí malinká kovbojka Editka.

 

5/16 - Jaro je v plném proudu, veselíme se z krásného počasí a procházek po okolí. Stáje jsou již plně funkční, ladíme už jen drobné detaily. Koníci se pilně zbavují srsti, pomáhají jim v tom i děti z farmáře :-) Očekáváme nové přírůstky, obě naše kočičky co nevidět budou mít květnová koťátka. Držíme jim palce, aby vše dobře dopadlo a bylo nás zase o něco víc.

 

1/16 - Zima konečně přišla a my se z ní plně radujeme :-) Kobylka Crazy se u nás na zimu zabydlela a moc se jí líbí. Práce na stájích pomalu končí a  ze sněhových radovánek jsme konečně vyzkoušeli skijoring. Bylo to moc fajn.

11/15 - Jaro nebo podzim, vypadá to, že budeme stále rekonstruovat, předělávat, vylepšovat. Koníci už se v jednom boxu dávno netísní a brzy jim na zimu přibude staronová kamarádka z Bánova :-) možnááá... 

5/15 - Jaro je tu a my přestavujeme, rekonstruujeme, makáme... Koníci se zatím "tísní" v jednom boxu, ale již brzy budou mít bydlení nové :-) Máme nové kamarády, Petra a Tomáše, kteří s námi jezdí na vyjížďky a je to vážně super :-)

6/14 - I když to tak venku zatím nevypadá, začíná léto a s ním spousta akcí. Nejočekávánější z nich je příměstský tábor "Farmářem na týden", na který se těší všichni ze Světlušky :-)

4/14 - než se člověk otočí, je zase jaro. Koníci pouští srst, že bychom mohli plnit polštáře v celém Ústí a těší se dobrému zdraví. Ze Salínka se stal krásný koník, hezky nám narostl a už poctivě pracuje. Laurinka je pořád spolehlivým partákem. Přejeme krásné jaro všem. 

 

V nové sekci ARCHIV najdete starší příspěvky a také rubriku RANČ SEN MERY. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist